Gratis Hardloopschema 5 km

3 meter hoge houten muur beklimmen (OCR – Techniek)

Zoals wellicht inmiddels bekend, vind ik deelnemen aan Obstacle Runs tegenwoordig net zo leuk als ´gewoon´ hardlopen. Mijn ervaringen met het hardlopen komen mij bij Obstacle Runs zoals Strong Viking en Mud Masters goed van pas. Echter, de techniek die het nemen van sommige obstakels vereist is zo nu en dan best lastig.

Obstacle Runners dragen lichte ‘strakke’ kleding en trailschoenen i.v.m. extra profiel

Enerzijds is het een kwestie van vaak proberen.. en falen. Anderzijds helpt het kijken naar anderen erg goed. Soms lijkt het namelijk allemaal lastiger dan het daadwerkelijk is. De heren van Mudstacle zijn heer en meester in het op eenvoudige wijze uitleggen van de vereiste technieken. Vandaag laat ik jullie zien hoe je een 3 meter hoge houten muur beklimt.

In het filmpje wordt getoond hoe je e.e.a alleen en hoe het samen kunt doen. Doe er je voordeel mee!!

Auteur

  • Ik ben Arjan en verslijt mijn schoenen tijdens korte afstanden en halve en hele marathons. Zoals de Rotterdam Marathon en meerdere Obstacle Run marathons zoals de Mud Masters Marathon en de Iron Viking.

    Bekijk Berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.