Gratis Hardloopschema's

ASICS introduceert de nieuwe SUPERBLAST 3

ASICS lanceerde medio februari 2926  de SUPERBLAST™ 3 schoen, de volgende evolutie binnen de ‘super trainer’-serie die wereldwijd bekendstaat om zijn energieke prestaties en veerkracht. Het nieuwste model combineert de ASICS-filosofie met innovaties die zorgen voor extra veerkracht bij de afzet. Dit resulteert in een maximale energieteruggave en minimaal energieverlies. Zo blijven lichaam en geest in beweging, ongeacht de afstand.

Nieuw: FF LEAP™ foam

Voortbouwend op het succes van de SUPERBLAST™ 2 is de nieuwe SUPERBLAST™ 3 uitgerust met het FF LEAP™ foam: ASICS’ lichtste en meest energieke foam tot nu toe. Deze next-generation formule vervangt het FF TURBO™ PLUS materiaal uit het vorige model en zorgt voor een merkbaar responsiever en veerkrachtiger gevoel onder de voet. De vernieuwde trampoline-pod zorgt voor een krachtige rebound en optimaal comfort. Deze balans bespaart fysieke energie en ondersteunt prestaties op elk niveau – van dagelijkse trainingen tot de absolute top.

Superblast 3

Lichter en wendbaarder

De vernieuwde veterstrook biedt hardlopers extra comfort bij de middenvoet, terwijl het lichte, ademende bovenwerk zich natuurlijk aanpast aan elke beweging. Dankzij deze updates is de schoen 10 gram lichter dan de SUPERBLAST™ 2, wat zorgt voor een merkbaar lichtere en wendbaardere loopervaring.

Verantwoordelijkheid op de lange termijn

Duurzaamheid blijft een belangrijk uitgangspunt in het ASICS-ontwerpproces. Door het gebruik van gerecycled polyester, bio-gebaseerde materialen in de tussenzool en een waterbesparende productietechniek voor de inlegzool, wordt de milieu-impact voor de SUPERBLAST™ 3 aanzienlijk verlaagd. Het resultaat blijft onveranderd: hardlooptechnologie van wereldklasse die de loper ondersteunt en de planeet ten goede komt.

BLAST™-serie
Binnen de ASICS BLAST™-serie, waartoe NOVABLAST™, SONICBLAST™, MEGABLAST™ en SUPERBLAST™ behoren, vertegenwoordigt de SUPERBLAST™ 3 de nieuwste innovatie op het gebied van energierijke demping.

Paul Lang, Senior Manager Global Product, Performance Running Footwear bij ASICS, zegt: “Omdat de SUPERBLAST™ 3 voortbouwt op een model waar hardlopers al op vertrouwen, wilden we ervoor zorgen dat deze update de loopervaring daadwerkelijk naar een hoger niveau tilt. Als meest innovatieve schoen binnen de BLAST™-familie, nu voorzien van hetzelfde next-generation FF LEAP™ foam dat ook wordt toegepast in onze toonaangevende METASPEED™-serie, biedt de SUPERBLAST™ 3 een lichtere, veerkrachtigere en energiekere loopervaring. Zodat zowel lichaam als geest nieuwe energie krijgen.”

De SUPERBLAST™ 3 is vanaf 1 maart 2026 verkrijgbaar voor €220. De schoen verschijnt in drie verschillende kleurstijlen. Voor meer informatie, bezoek asics.com/nl.

Auteur

  • Ik ben Arjan en verslijt mijn schoenen tijdens korte afstanden en halve en hele marathons. Zoals de Rotterdam Marathon en meerdere Obstacle Run marathons zoals de Mud Masters Marathon en de Iron Viking.

    Bekijk Berichten